Starostowie

 

Wspierają nas

Społeczność

 

Najnowsze komunikaty »

Zmiana Harmonogramu płatności za wycieczki !!!

UWAGA Zmiana Harmonogramu płatności za wycieczki !!! TERMINY ODPŁATNOŚCI W RATACH ZA WYCIECZKI-I I pół.

 
III Kaliska Spartakiada Seniorów !

III Kaliska Spartakiada Seniorów !

  15 czerwca 2018r / piątek / , godz: 12:00 w Auli Collegium Medicum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul.Kaszubskiej 13 odbędzie się  część...

 
Noc Bibliotek 09.06.2018 rt.

Noc Bibliotek 09.06.2018 rt.

  W dniu 9 czerwca  od 19:30 do 22:00 w ramach „Pasji słuchaczy UTW „Calisia” możemy zobaczyć prace naszych koleżanek i kolegów z Sekcji...

 
 

Wybrane prace

Starosta roku – Jerzy Borowiak

 

L.p SEKCJA STAROSTA WICESTAROSTA
1. Jęz.angielski gr Natkowska Jolanta Sołtysiak
2. Jęz. angielski konwersacja gr Pawlus Anna Gałach Jadwiga
3. Jęz. angielski konwersacja gr. II Marek Grażyna Wojciechowska Elżbieta
4. Jęz. niemiecki Noska Maria Drobnik Janina
5.

Jęz. niemiecki

konwersacja

Galuba Barbara Feret Irena
6. Komputery I rok Kowaliński Tomasz Andrzejczak Helena
7. Komputery III rok Grzesiek Bogumiła Modrzewska Zdzisława
8. Aerobik Boch Stefania
9. Aerobik –Aqua park Ficner Bożena
10. Brydż Jałowicz Elżbieta Borek Jolanta
11. Gimnastyka gr. I Kucińska Alicja Aksentowicz Zofia
12. Gimnastyka gr. II Kryska Teresa Kwiecińska Krystyna
13. Joga gr. I Król Maria Szuwała Krystyna
14. Joga gr.II
15. Tai-chi gr. I Borecka Grażyna Chwat Maria
16. Tai – chi gr.II Kranc Urszula
17. Taniec towarzyski pary Domagalska Alicj Sławińska Alina
18. Taniec towarzyski single gr.I

Spychalska Bogusława

 

19. Taniec towarzyski single gr.II Buchelt Anna
20. Rehabilitacja w wodzie gr.I Anna Wiśniewska
21. Rehabilitacja w wodzie gr.II
22. Rehabilitacja w wodzie gr.III Wojciechowska Wiesława
23. Rehabilitacja w wodzie gr.IV Bakoś Gabriela
24. Chór

Mrozińska Eugenia

 

Góral Urszula
25. Kabaret Waldemar Pawlak
26. Malarstwo gr.I Mielczarek Henryk Grygielska Melania
27. Malarstwo gr.II Karpińska Zofia Karasińska Zdzisława
28. Fotografia Hypki Ryszard Ratajczyk Teresa
29. Rękodzieło art. Wolf Maria Hofman Danuta
30. Bioróżnorodność Gałach Jadwiga

Mazur Krystyna

 

31. Humanistyka Janik Maria
32. Turystyka Siarkiewicz Elżbieta Zawartka Zbigniew
33. Warsztaty pamięci gr.I Wichlińska Maria
34. Warsztaty pamięci gr.II Łyszczak Lidia