Starostowie

 

Wspierają nas

Społeczność

 

Najnowsze komunikaty »

Filharmonia w maju 2018 roku

Filharmonia w maju 2018 roku

Bilety na koncerty symfoniczne w dniach 18.05.2018 i 25.05.2018 będą sprzedawane w poniedziałek 30.04.2018 r. w siedzibie biura UTW w godzinach urzędowania. Zapisy...

 
ZEBRANIE STAROSTÓW !

ZEBRANIE STAROSTÓW !

W dniu 08.05.2018 r. o godz.10:00 w siedzibie UTW „Calisia”przy ul.Targowej 24                           odbędzie się zebranie STAROSTÓW GRUP. Obecność...

 
UWAGA!! SEKCJA BIORÓŻNORODNOŚCI – grupa II

UWAGA!! SEKCJA BIORÓŻNORODNOŚCI – grupa II

W dniu 25 kwietnia 2018 r. ( środa ) o godz.15:00 , członkowie Sekcji Bioróżnorodności – grupa II spotykają się w BIURZE UTW przy ulicy Targowej 24 . PROGRAM...

 
 

Wybrane prace

Starosta roku – Jerzy Borowiak

 

L.p SEKCJA STAROSTA WICESTAROSTA
1. Jęz.angielski gr Natkowska Jolanta Sołtysiak
2. Jęz. angielski konwersacja gr Pawlus Anna Gałach Jadwiga
3. Jęz. angielski konwersacja gr. II Marek Grażyna Wojciechowska Elżbieta
4. Jęz. niemiecki Noska Maria Drobnik Janina
5.

Jęz. niemiecki

konwersacja

Galuba Barbara Feret Irena
6. Komputery I rok Kowaliński Tomasz Andrzejczak Helena
7. Komputery III rok Grzesiek Bogumiła Modrzewska Zdzisława
8. Aerobik Boch Stefania  
9. Aerobik –Aqua park Ficner Bożena  
10. Brydż Jałowicz Elżbieta Borek Jolanta
11. Gimnastyka gr. I Kucińska Alicja Aksentowicz Zofia
12. Gimnastyka gr. II Kryska Teresa Kwiecińska Krystyna
13. Joga gr. I Król Maria Szuwała Krystyna
14. Joga gr.II    
15. Tai-chi gr. I Borecka Grażyna Chwat Maria
16. Tai – chi gr.II Kranc Urszula  
17. Taniec towarzyski pary Domagalska Alicj Sławińska Alina
18. Taniec towarzyski single gr.I

Spychalska Bogusława

 

 
19. Taniec towarzyski single gr.II Buchelt Anna  
20. Rehabilitacja w wodzie gr.I Anna Wiśniewska  
21. Rehabilitacja w wodzie gr.II    
22. Rehabilitacja w wodzie gr.III Wojciechowska Wiesława  
23. Rehabilitacja w wodzie gr.IV Bakoś Gabriela  
24. Chór

Mrozińska Eugenia

 

Góral Urszula
25. Kabaret Waldemar Pawlak  
26. Malarstwo gr.I Mielczarek Henryk Grygielska Melania
27. Malarstwo gr.II Karpińska Zofia Karasińska Zdzisława
28. Fotografia Hypki Ryszard Ratajczyk Teresa
29. Rękodzieło art. Wolf Maria Hofman Danuta
30. Bioróżnorodność Gałach Jadwiga

Mazur Krystyna

 

31. Humanistyka Janik Maria Jachowicz Maria
32. Turystyka Siarkiewicz Elżbieta Zawartka Zbigniew
33. Warsztaty pamięci gr.I Wichlińska Maria  
34. Warsztaty pamięci gr.II Łyszczak Lidia