Strona główna » Wydarzenia » Spotkanie Audytoryjne w dniu 10.05.2018 r.

 
 

Spotkanie Audytoryjne w dniu 10.05.2018 r.

 

Społeczność

 

Najnowsze komunikaty »

UWAGA RAJD ROWEROWY !!

UWAGA RAJD ROWEROWY !!

Seniorzy z Godziesz zapraszają  przedstawicieli   naszego Stowarzyszenia UTW”Calisia” na Rajd Rowerowy w dniu 14 czerwca 2018 r. (czwartek): „Program...

 
Wystawa Sekcji Malarstwa w Ratuszu !!

Wystawa Sekcji Malarstwa w Ratuszu !!

Sekcja Malarstwa Artystycznego zaprasza na wystawę obrazów członków grupy zaawansowanej do Kaliskiego Ratusza . Wernisaż w dniu 30 maja o godz.14:00

 
Sekcja Turystyki informuje!!

Sekcja Turystyki informuje!!

Wyjazd do Bydgoszczy w tym do Opery Nova został przełożony na październik 2018 r.   „Małe Ojczyzny” – czerwiec 2018 r     Dnia 2 czerwca...

 
 

Wybrane prace

Na ostatnim w tym roku akademickim ,Spotkaniu Audytoryjnym ,10.05.2018 r.( niemal w 14 –tą rocznicę przystąpienia Polski do Unii – 01.05.2004 r.) Poseł do Parlamentu Europejskiego Andrzej Grzyb opowiedział nam o„Funkcjonowaniu Struktur Unii Europejskiej”.Pan Poseł jest członkiem PSL ,w Unii Europejskiej należy do Grupy Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańskich Demokratów). Opowiedział nam także o pracy Posła do Parlamentu Europejskiego i odpowiedział na interesujące nas pytania dotyczące Unii Europejskiej. Wśród zainteresowanych byli także studenci i wykładowcy PWSZ w Kaliszu, a także mieszkańcy Kalisza nie zrzeszeni w naszym Stowarzyszeniu.

hj